Petra Kocúrová

Petra je velmi silná osobnost, která mnohdy působí nepřístupným dojmem. Pod tvrdou slupkou však najdete dobrosrdečného člověka, který má snahu pomoci všem a za každé situace. Přátelé jí někdy říkají, že má méně pomáhat a více myslet na sebe, jinak se zničí. Je velmi cílevědomá a pokud se do něčeho pustí, dokáže jít tvrdě za svým. Má přehled o dění ve městě a zná místní komunitu, což jí dává možnost se v každé situaci obracet na ty správné lidi. Bojuje za to, aby se nám tu pěkně a spokojeně žilo. V uplynulém volebním období se jí podařilo zrealizovat mnoho projektů, které nám zpříjemňují každodenní život. Vždyť kdo by rád s dětmi nechodil třeba na naše nová hřiště? Pojďme jí dát svůj hlas, ať nám i v dalším volebním období může ukázat, co vše je schopná pro nás udělat! 

Rostislava Paarová

Rosťa má už povinnou pracovní docházku za sebou, což jí nebrání v tom čas od času  něco udělat a pořád do něčeho mluvit a něco kritizovat. Využívá k tomu svých bohatých a různorodých pracovních zkušeností. Velkou část svého života žila a pracovala v Praze, ale na důchod  se vrátila do rodného města, zpočátku hlavně pečovat o svoji maminku. Zjistila, že sem patří a nemá žádný důvod se do Prahy vracet.  Protože neumí a nechce starat se jen sama o sebe, ráda by pomohla těm, o kterých si myslí, že jim jde o budoucnost a rozvoj Újezda a nesoustřeďují se jen na vlastní prospěch a ambice. 

Radomír Lakomý

Radek je člověk, se kterým snadno najdete společnou řeč. Od srdce se s ním zasmějete a už po chvilce rozhovoru si jistě všimnete jeho vášně pro vše, co dělá – od sportu, práci v zastupitelstvu, až po péči o vnoučata. Okolní svět mu není lhostejný, to z něj přímo čiší. Nespravedlnost a nečinnost ho dokáže zdravě rozčílit a nakopnout k hledání a nalezení řešení.

René Mitrenga

René svojí prací otevírá lidem svět přírody, která je pro něj nekonečným zdrojem inspirace pro zlepšování životního prostředí pro nás, ale i další generace. Záliba v cestování mu rozšiřuje povědomí nad veřejnými městskými prostory. Všímá si dobrých nápadů a realizací odjinud a snaží se je aplikovat v našem městě. Proto se nebrání smysluplným návrhům a realizacím a rád se jich účastní.
Pravda . . . . komunikace občas vázne na nepochopení, ale jakmile porozumíte řeči jeho kmene, uvědomíte si, že to, co dělá, nedělá jen pro sebe a své potěšení, ale pro všechny občany města.

Pavlína Kroupová

Pavlína je člověk s dobrým srdcem. Snaží se vždy udělat vše, co je v jejích silách pro dobro města a komunitu lidí. Je obětavá, laskavá, ale také velice cílevědomá a občas tvrdohlavá. Myslí vždy dřív na druhé než na sebe. Má ráda svoji rodinu, o kterou se stará, jak nejlíp dovede. Potěšení nachází v kreativní tvorbě, u které nejvíce relaxuje.

Magdalena Pízová

Magdu všichni známe z našeho městského úřadu, kde pracuje 20 let vyjma doby, kdy si plnila mateřské „povinnosti“. Je to obětavý člověk, který je vždy připraven každému pomoci a je ochotná řešit všechny problémy občanů města i nad rámec svých pracovních povinností. Je to člověk, který věci říká přímo, což se nemusí každému líbit. Věci raději řeší rychle a jednoduše, než aby o nich květnatě diskutovala. Snaží se dělat maximum pro to, aby se nám tu dobře žilo.

Marie Jadrná

Marie se stará o provoz lékárny v našem městě. Prostředí, ve kterém žije a podniká, jí není lhostejné a nebojí se vyhrnout si rukávy, když je potřeba. Umí se nadchnout pro dobrou věc a rozhoduje se pečlivě. Má ráda sport jak aktivně, tak pasivně. Zajímá ji zdravý životní styl, lokální produkty a příroda. Spokojená je ve společnosti, a tak ráda vyráží za kulturou vždy, když je příležitost. Nechybí jí smysl pro pořádek a čistotu. Stejně jako při práci v lékárně, tak i při kandidatuře v komunálních volbách navazuje na práci a odkaz svojí maminky a snaží se podržet dobré myšlenky pro celkové zlepšení komunitního žití v našem městě.

Barbora Tichá

Barča je přátelská, komunikativní a ráda se seznamuje s novými lidmi. Když se jí něco nelíbí nebo má k něčemu výhrady, nebojí se ozvat a také se nebojí říct pravdu do očí. Miluje pejsky, zvířátka, přírodu a děti. Ráda by, aby především ty starší děti měly pěkné workoutové hřiště nebo místo, kde by se mohly po škole scházet. Zároveň moc dobře ví, jak důležité je propojovat mezigenerační vztahy. Tak se pojďme společně posunout dál!

Zbyněk Píza

Zbyněk má rád nové věci. Má spoustu nápadů a je kreativní. Dobrou věc vždy rád podpoří a aktivně se zapojí. Miluje přírodu a její prvky se snaží přibližovat lidem kolem. Chtěl by přispět i svými zkušenostmi z téměř 25 letého podnikání a prostě věci posunovat dál bez nějakého prospěchářství a egoismu. Je skvělé mít ho na palubě! Tak zvedáme kotvu!

Ivana Procházková

Ivka měla vždy vřelý vztah k cestování, proto po studiích získávala rozhled a cenné pracovní zkušenosti v cestovní agentuře Invia a v cestovní kanceláři Radynacestu. Aktuálně své dojíždění do práce vyměnila za každodenní vymetání dětských hřišť po Újezdě a jeho blízkém okolí s malým synkem. Až když je nyní denně součástí života v naší obci, tak si troufne věci hodnotit a zamýšlet se nad tím, co by se dalo ještě vylepšit. Ovšem významné věci často nezmůže jeden člověk, proto věří, že důležitá je spolupráce a diskuze nás všech.

Eva Pochopová

Evu znají snad všichni. Nespočet let nám nosila poštu a aktivní je i teď, když už je v důchodu. Je vždycky usměvavá a v dobré náladě. Potkáte ji ve všech koutech našeho města i v jeho okolí, protože krom toho, že je akční, miluje bylinky, které sama sbírá, suší a pak rozdává z nich vyrobené čaje, tinktury i mastičky. Doufejme, že pomůže najít tu správnou mast i na bolesti našeho městečka.

Zuzana Barochová

Zuzka právě dokončila svá studia a začala pracovat jako sestřička v dětské nemocnici. Je přátelská a ochotná všem pomoci. Společně s dalšími stárky se snaží udržet tradici hodů v našem městě. Byla by ráda, kdyby vznikl pod záštitou města spolek, který se o udržování tradic bude starat. Záleží jí na tom, jak bude naše město vypadat a v jakém prostředí budou jednou vyrůstat její děti.

Aneta Zrzová

Anet je společenská a kamarádská. Někdy tvrdohlavá, ale vždycky spravedlivá. Zvolila si jako cestu životem zkrášlování lidí a tím všem dělá radost. Teď na chvíli pověsila nůžky na hřebík, aby se mohla věnovat svým drahým ratolestem. Ráda vždy naslouchala okolí, a tak by v tom chtěla pokračovat. Aktuálně na mateřské dovolené naslouchá maminkám na újezdských dětských hřištích a ráda by jejich myšlenky, nápady a připomínky předávala snáze dál.

Klára Mariánková

Klára pracuje jako specialistka procesů a systémů. Je neuvěřitelné, co všechno zvládne. I když to nemá v životě vůbec jednoduché, přesto se snaží pracovat pro místní komunitu a přinášet nápady pro zlepšení života nás všech.

Vlastimil Kotolan

Vlastík je zámečník a klempíř a tuto práci dělá po celý život. Věří, že pokud budeme k práci pro město a jeho občany přistupovat stejně precizně jako on ke své práci zámečníka, bude to kolem nás vidět a ostatní občané tuto práci docení.